2001 - 2002

Nováčik súťaže Baník Nižná Slaná cestoval na prvé stretnutie k silnému súperovi do Košickej Novej Vsi. Všetci boli optimisticky naladení a verili, že získajú aspoň bod a veru neboli od neho ďaleko. Prvý polčas bol vyrovnaný a dobre kondične pripravení hostia vydržali úvodný nápor domácich. Až v 14. minúte sa domáci ujali vedenia gólom Gliganiča, ale to bolo do polčasu z ich strany všetko. Príležitosti Bobríka a Karasa zo strany Nižnoslancov zostali nevyužité a do kabín išli s jednogólovou stratou. Po zmene strán vyvinuli futbalisti Košickej Novej Vsi na bránu hostí veľký tlak a v 60. minúte po chybe obrany z piatich metrov pod brvno zvýšil Ivan. Po góle sa hra vyrovnala a v 65. minúte peknou strelou okolo múru z trestného kopu z 25 metrov znížil Gusto Keršák. O päť minút neskôr kolmou prihrávkou uvoľnil J. Keršák útočníka Gusta Keršáka, ktorý preloboval brankára domácich a vyrovnal. Domáci zostali zaskočení a nezmohli sa na poriadnu akciu. Pomohol im však rozhodca, ktorý odpískal diskutabilný priamy kop a najlepší hráč na ihrisku Nagy zo 17 metrov strelil víťazný gól domácich. Šance hosťujúcich hráčov, Bobríka z 5 metrov a jeho ďalšiu tečovanú v poslednej minúte so šťastím zneškodnil gólman domácich. "Naša prehra bola nešťastná, hrali sme veľmi dobre, hoci sme boli oslabení o zraneného Štefana Ruszóa. Podľa priebehu hry by sme si boli zaslúžili remízu. Ak podáme v nedeľu s Helcmanovcami podobný výkon, nemám vôbec obavy o výsledok zápasu. Náš prvý piatoligový zápas na domácej tráve začne o 16. hodine a aj touto cestou pozývam všetkých našich fanúšikov, konštatoval predseda klubu Dušan Vandrášik.

Košická Nová Ves Nižná Slaná 3:2 (1:0) Góly: 14. Gliganič, 60. Ivan, 86. Nagy resp. 65. a 70. G. Keršák. ŽK: Nagy Gunár, Krak. Stretnutiu, ktoré rozhodoval Beliš, sa prizeralo 150 divákov.

Nižnoslanci v nedeľu privítajú aktuálneho piatoligového lídra

Nižná Slaná Minuloročný víťaz najvyššej okresnej súťaže, dnes nováčik V. ligy, TJ Baník Nižná Slaná si nepočína v súťaži zle. Po ôsmych kolách je vtabuľke na 10. mieste s bilanciou dvoch víťazstiev, rovnakého počtu remíz a štyroch prehier, s pasívnou gólovou bilanciou 16:23 a počtom bodov 8. "Zatiaľ sa držíme na desiatej priečke, čo je aj našim cieľom. Vzhľadom na účinkovanie mužstiev vo vyšších ligách sa môže stať, že z našej skupiny juho-západ vypadnú viacerí, ako iba dvaja istí, konštatoval predseda Baníka Dušan Vandrášik. V posledných šiestich kolách priviezli Nižnoslanci zo súperových ihrísk zo štyroch zápasov iba jediný bod. Dve domáce stretnutia vyhrali rovnakým pomerom 3:2 (vo 4. kole s Prakovcami a v 7. kole s Poslednými Kráľovcami). "Z vonku sa body v piatej lige vozia veľmi ťažko. Od tých najlepších, ktorí bojujú o postup, je to takmer nemožné. Herne nie sme slabší ako naši súperi, ale aj v ostatnom zápase vo vyšnom Opátskom nás rozhodca Koščo veľmi poškodil. Robím vo futbale už 14 rokov, ale to čo prevádzal tento arbiter som ešte nevidel. V Kluknave sme ešte 12 minút pred koncom viedli 1:0, ale výsledok sme neudržali a inkasovali sme. Na Lokomotíve malo stretnutie dosť divoký priebeh. Viedli sme 2:1, ale súper otočil na 4:2. Stihli sme vyrovnať na 4:4, ale keďže sme hrali od 15. minúty bez vylúčeného Turcsányiho, došli nám sily a podľahli sme 6:4. Mohlo to byť aj lepšie. Chýba nám krôčik k tomu, aby sme aj zvonku priviezli nejaké body, uviedol D. Vandrášik. Futbalistom Nižnej Slanej sa doma darí získavať body, čo je pre udržanie sa veľmi dôležité. Do konca jesennej časti ich však čakajú nároční súperi. Hneď túto nedeľu pricestuje na horný Gemer aktuálny líder tabuľky Rudňany. "Oni ešte neprehrali a idú na postup, ale aj tak dúfam, že vyhráme. Vo Vyšnom opátskom chýbali traja hráči základnej zostavy. Turcsányi stál kvôli červenej karte, Valentko nehral kvôli zranenému členku a Bobrík už dlhšie laboruje s kolenom. Zajtra by sme mali nastúpiť s ucelenejším kádrom, povedal D. Vanrášik. Do záveru jesennej časti okrem domáceho stretnutia s Rudňanmi, cestujú baníci do Nálepkova, potom privítajú Smižany a v predposlednom jesennom kole nastúpia v gemerskom piatoligovom derby v Jablonove. Ak sa nebude predohrávať prvé jarné kolo, jeseň uzavrú doma s Tepličkou.

Na velkonocnú nedelu sa otvárajú brány piatoligových štadiónov

Nižná Slaná

Baníci nezacali práve najlepšie, ked podlahli v Košickej Novej Vsi 2:3 a doma s Helcmanovcami len remizovali 1:1. V 3. kole vybuchli v Harichovciach 1:4. Prvej výhry sa dockali o týžden neskôr, ked doma zdolali Prakovce 3:2 a v 5. kole priviezli cenný bod z Kluknavy. Potom však napriek tomu, že Lokomotíve B nastrielali štyri góly, prehrali s nou 4:6. V 7. kole opät bodovali naplno po domácom vítazstve nad Královcami 3:2. Lenže potom prišla séria troch prehir, postupne vo Vyšnom Opátskom 1:4, doma s Rudnanmi 0:2 a v Nálepkove 3:0. Až v 11. kole znova vyhrali, ked si pred vlastným publikom poradili so Smižanmi 1:0. V derby neuspeli v Jablonove a prehrali 0:3. Jesenný ciel, 10. miesto, okolo ktorého sa pohybovali od zaciatku sútaže potvrdili doma s Teplickou, ktorú porazili 4:0. Možnost poskocit pred zimnou prestávkou vyššie mali v predohrávke prvého jarného kola, ale do odvetnej casti nevstúpili lavou nohou a Košickej Novej Vsi podlahli aj druhý raz, tentokrát na svojom ihrisku v pomere 2:6. Klesli až predposlednú priecku s bilanciou: 14 4 2 8, so skóre 23:37 a ziskom 14 bodov. "S jesenou nemôžme byt spokojní, pretože sme nesplnili ciel. Horšie ako 10. miesto už zavána vypadnutím. Hoci nie sú v tabulke velké rozdiely, skôr len minimálne, ved na siedme Prakovce strácame len štyri body, je to pre nás neúspech. Ciel je jasný a zostáva i do jarnej casti. Ak sa chceme vyhnút pásmu zostupu, musíme sa sústredit na zápasy s mužstvami z dolnej polovice tabulky a vyhrávat najmä v domácom prostredí. Chceme získat do konca sútaže najmenej 32 bodov," povedal pred štartom D. Vandrášik. Káder Nižnej Slanej pre jarnú cast tvorí 17 hrácov, ktorí sa pripravovali pod vedením hrajúceho trénera Karola Kováca. Ten v priebehu jesene vystriedal na lavicke Štefana Gazdíka. Do mužstva pribudli dvaja hráci a dvoch už fanúšikovia na jar neuvidia. Z hostovania v doraste Rožnavy prišiel spät Vlastimil Cangár a funkcionári získali z Vlachova Mariana Adama. Aktívnu cinnost však ukoncili Marian a Štefan Dovcovci. Baníkom sa však nevyhli zranenia a momentálne laborujú s kolenom Vandrášik, Keršák a brankár Lindák. Podla D. Vandrášika by mali byt spomínaní hráci pre nedelnajší duel fit. Pocas sústredenia na Štrbskom Plese odohrali zaciatkom marca prvé prípravné zápasy. S prvoligovými dorastencami Svitu prehrali 1:4, podobne ako v Spišskej Teplici 3:4. So štvrtoligovou Rožnavou sa stretli dvakrát (0:2 a 0:5) a v Revúcej (tiež IV. liga) podlahli 1:4. S bývalými protivníkmi z I. triedy vyhrali, ked doma zdolali Dedinky 4:0 a v Dobšinej vyhrali 3:1. "Financne sme na jar zabezpecení. Chcem podakovat sponzorom i našim fanúšikom za podporu. V okrese je však málo volných kvalitných hrácov, preto sa budeme v budúcnosti ešte viac orientovat na vlastnú liahen. Naše mládežnícke družstvá sú úspešné a verím, že nájdeme medzi mladými vhodných hrácov pre V. ligu. Najprv však musíme v sútaži ostat," uzavrel D. Vandrášik. Ako dodal, v úvode jarnej casti majú dobré vylosovanie a mali by ho využit na zisk co najväcšieho poctu bodov.

Po bezgólových polčasoch brali nakoniec všetky body domáce mužstvá

NIŽNÁ SLANÁ  HARICHOVCE 5:1 (0:0)

Góly: 60., 67. a 75. Valentko, 52. Ruszó (11m), 82. Vandrášik resp. 51. Plachetka. ŽK: 0 Lačný 2. ČK: Lačný. Pred 200 spokojnými divákmi viedol stretnutie Bíroš.

TJ Baník: Plačko Hlaváč, Gunár, Cangár, Karas, Bobrík, Valentko, Grančák (Vandrášik), Ruszó, G. Keršák, Bober.

Na kvalitnom vlastnom trávniku išli domáci od začiatku za víťazstvom. V prvom polčase si vypracovali množstvo príležitostí na skórovanie, ktoré však trestuhodne zahadzovali. Do prestávky neboli úspešní G. Keršák, ktorý trafil spojnicu tyče a brvna, Ruszó hlavou tesne minul alebo Cangár, ktorý zblízka namieril vedľa. Hostia zo Spiša domáceho gólmana ani neohrozili. Po zmene strán sa však Harichovčania ujali vedenia po Plachetkovom góle z priameho kopu z takmer 30 metrov a bola to prvá strela Harichoviec v zápase smerujúca medzi žrde Plačkovej brány. Hneď po rozohraní domáci zaútočili a hosťujúci Lačný musel zatiahnuť "záchrannú brzdu", za čo videl druhú žltú a vzápätí i červenú kartu. Pokutový kop bezpečne premenil Ruszó a vyrovnal. Po hodine hry po akcii G. Keršáka s Valentkom druhý menovaný dostal Nižnoslancov do vedenia. Hra Spišiakov sa rozpadla a spomínaná dvojica sa postarala o ďalšie dva góly. Na hetrik Valentka nadviazal osem minút pred koncom striedajúci Vandrášik, ktorý korunoval prevahu baníkov a stanovil konečné skóre stretnutia. "Súpera sme sa trochu obávali, ale chlapci si uvedomili dôležitosť zápasu a zabojovali. Hoci sme ešte vždy nekompletní, keď sú zranení brankár Lindák, J. Keršák a Vandrášik, ktorý nastúpil až v závere a navyše Krak má študijné povinnosti, vyhrali sme zaslúžene. Ak budeme aj naďalej podávať takýto výkon, tak nemám obavy v nasledujúcich stretnutiach," uviedol predseda nižnoslanského Baníka Dušan Vandrášik.

V Jablonove sa na tri body nadreli, Nižnoslanci vonku znova neuspeli

PRAKOVCE - NIŽNÁ SLANÁ 3:0 (3:0)

Góly: 30. a 38. V. Regec, 10. Slovinský. ŽK: Oprenčák, Stoklas - Gunár, Karas. Stretnutie, ktoré rozhodoval Steranka sledovalo 150 fanúšikov.

TJ Baník: Plačko - Hlaváč, Gunár, Cangár, Karas, Bobrík, Valentko Bober, Grančák, Ruszó, G. Keršák. Striedali: Vandrášik, Adam

V úvode stretnutia hostia z Gemera domácich zaskočili. Mali dve obrovské príležitosti, ktoré však spálili. V 2. minúte napálil do brvna Valentko a v 5. minúte stratil v poslednej chvíli loptu G. Keršák. Domáci sa zo šoku včas spamätali a po desiatich minútach hry sa ujali vedenia gólom Slovinského. Prakovčania prebrali iniciatívu v nasledujúcich chvíľach boli veľmi blízko gólu, ale lopta trikrát skončila iba na tyči Plačkovej brány. Na konci prvej polhodiny sa predsa len dočkali. Obranný val hostí obišiel V. Regec a zvýšil. Po ôsmych minútach ten istý hráč stanovil polčasový, a ako sa neskôr ukázalo i konečný, účet zápasu. V druhom polčase domáci poľavili a hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Vzruch nastal v 75. minúte, keď priamy kop domáceho Kuchtu opečiatkoval tyč nižnoslanskej brány. Hostia mohli znížiť Valentkom, ale trafil len do brvna a Adamova hlavička išla tesne vedľa. "Škoda nepremenených šancí, najmä v úvode, lebo stretnutie sa mohlo vyvíjať inak. Skúsení a kvalitní domáci využili príležitosti, my sme doplatili na chyby v obrane. Po zmene strán sme boli Prakovciam, ktoré nemali ani v prvom polčase výraznejší tlak, vyrovnaným partnerom," zhodnotil duel predseda TJ Baník Dušan Vandrášik.

SMIŽANY NIŽNÁ SLANÁ 2:0 (1:0)

Góly: 27. Kuchta, 85. Gurčík. ŽK: 0 Lindák, Kováč, Hlaváč. Pred 50 divákmi viedol zápas Dulava.

Hostia z Gemera si priali získať aspoň bod, ale po predvedenom výkone odchádzali zo zvesenými hlavami. V prvej časti hry si baníci nevytvorili žiadnu vážnejšiu príležitosť. Pri odchode do kabín bolo jednogólové manko zmazateľné, ale nepremenené šance v druhej štyridsaťpäťminútovke využili v závere domáci Spišiaci na trojbodový zápis, keď víťazstvo nad baníkmi potvrdili až päť minút pred koncom. Priebeh duelu a hlavne výkony futbalistov oboch mužstiev prítomných fanúšikov sklamali. "Nastúpili sme na pôde popredného a kvalitného súpera. Z našej strany takýto výkon iba ťažko mohol stačiť na úspešný výsledok, hoci šance Ruszóa, ktorý zblízka trafil brvno a strela G. Keršáka, mohli znamenať vyrovnanie. Smižany tiež neoslnili, ale my sme sklamali, hrali sme zle. Aj keď po zmene strán to bolo už lepšie. Gól sme nedali, naopak, v závere domáci poistili víťazstvo. Mužstvo málo trénuje a na viac zdá sa nemá. Napriek tomu sa ešte nevzdávame boja o záchranu a cieľové 10. miesto je reálne," uviedol predseda TJ Baník Nižná Slaná Dušan Vandrášik

V piatoligovom gemerskom derby baníci kruto deklasovali plynárov

NIŽNÁ SLANÁ JABLONOV 5:0 (4:0)

Góly: 12., 22. a 88. Ruszó, 27. Valentko, 38. Vandrášik. ŽK: Cangár Viszlay. Pred 300 divákmi rozhodoval Čižmár.

Jednoznačné víťazstvo domáceho kolektívu sa nerodilo ľahko. Hostia hrali od úvodného hvizdu dobre a domácej obrane robili starosti. Skóre však otvorili baníci už po 12 minútach hry, keď center z ľavej strany prekĺzol až ku Ruszóovi, ktorý sa zblízka nemýlil. O desať minút neskôr sa domáci presadili opäť a na konci vydarenej akcie sa znova ocitol Ruszó. Kvalitného súpera spod Sorošky Nižnoslanci definitívne zlomili až na konci prvej polhodiny, keď Valentko tvrdou strelou z hranice pokutového územia tretí raz rozvlnil jablonovskú sieť. Do prestávky stihli domáci pridať svoj štvrtý úspech. Na centrovanú loptu z kopačky Grančáka si najvyššie vyskočil Vandrášik a hlavou nezadržateľne skóroval. Po zmene strán baníci kontrolovali priebeh hry, pričom niekoľko príležitostí na oboch stranách ostalo nevyužitých. Snaha Jablonovčanov o zmiernenie porážky nepriniesla žiadny gólový efekt, naopak, plynári ešte raz inkasovali. Skóre spečatil až dve minúty pred koncom strelecky disponovaný Ruszó, ktorý strelou zblízka uzavrel svoj hetrik. Nižná Slaná tak oplatila hosťom jesennú porážku spod Sorošky, kde baníci podľahli 0:3. Päťgólový debakel je však vzhľadom na silu a skúsenosť oboch súperov pre hostí veľmi krutý.

"Chceli sme vyhrať, aby sme si uchovali nádej na záchranu. V dobrom zápase, inak dosť tvrdom ale korektnom, hrali obe mužstvá na doraz. Najmä v úvode hral súper veľmi dobre a rezignoval až po treťom góle vo svojej sieti. O troch bodoch sme rozhodli už do prestávky, ale nebolo to jednoduché. Nakoniec sme mohli vyhrať ešte výraznejšie, ale dôležitejšie je, aby našu snahu o udržanie si piatoligových dresov dotiahli do úspešného konca. Do Tepličky ideme s cieľom vyhrať. Bude záležať aj od výsledku z Jablonova, ale aj náš nedeľný súper musí v poslednom kole bodovať, aby sa neocitol v zostupových vodách," povedal po gemerskom derby predseda TJ Baník Nižná Slaná Dušan Vandrášik.

"Úvodná dvadsaťminútovka sa hrala v našej réžii, ale ako v každom zápase, aj teraz sme šance nepremenili. Domáci z prvej vážnejšej akcie dali gól, potom pridali ďalší a po treťom sme sa definitívne položili. Prestalo sa nám dariť, kým súperovi takmer všetko vychádzalo. Prvé tri góly domácich boli pekné, ale my sme k nim prispeli zlyhaním v defenzíve. Po zmene strán sme sa síce snažili aspoň znížiť, ale už to nešlo. Teraz nás čaká náročný duel s Kráľovcami, ktoré na jar hrajú veľmi dobre. My sme doma v tejto sezóne ešte neprehrali a dúfam, že to potvrdíme aj v poslednom zápase. Nič horšie by sa nám nemohlo stať, ako proti Kráľovciam nebodovať, lebo prehra by prišla v najnevhodnejšej chvíli a mohlo by nás to stáť piatoligový dres. V nedeľu to nebude jednoduché," skonštatoval hrajúci tréner FK STG Jablonov Štefan Korán.

Informácie k zápasom V. ligy JZ

vonku Košická Nová Ves  - mužstvo podalo dobrý výkon, ale v závere inkasovalo gól zo sporného priameho kopu

Zostava: Lindák - Karas, Gunár, Hlaváč, M. Dovec - Valentko, Bobrík, J. Keršák, Krak -  G. Keršák, Vandrášik, striedal Grančák

doma Helcmanovce  mužstvo malo jednoznačnú prevahu, avšak strelilo iba jeden gól

Zostava: Plačko - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak - Turcsányi, Vandrášik

vonku Harichovce - lepší výsledok hostia nemohli uhrať, hralo sa v sobotu

Zostava: Lindák - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak - Ruszó, Turcsányi, striedali Vandrášik, Grančák

doma Prakovce , Kráľovce, Teplička - mužstvo malo celý zápas jednoznačnú prevahu a zaslúžene zvíťazilo

Zostava s Prakovcami: Lindák - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak - Ruszó, Turcsányi, striedali Vandrášik, Grančák

Zostava s Kráľovcami: Lindák - M. Dovec, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Krak, G. Keršák, Bobrík - Ruszó, Vandrášik, striedali : Karas, Grančák

Zostava s Tepličkou:  Lindák - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak - Ruszó, Turcsányi, striedali Vandrášik, Kováč, Vieloha

vonku Kluknava - tvrdý zápas, hostia viedli, mohli aj vyhrať, ale Vandrášik nepremenil samostatný nájazd

Zostava: Lindák - M. Dovec, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, Krak - Vandrášik, Ruszó, Turcsányi, striedal Karas

vonku Lokomotíva B - vyrovnaný zápas, mužstvo mohlo bodovať nebyť vylúčenia Turcsányiho v 15. minúte

Zostava: Plačko - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Krak, G. Keršák, Bobrík, Vandrášik - Ruszó, Turcsányi, striedali Grančák, Valentko

vonku Vyšné Opátske - mužstvo poškodili rozhodcovia začo mal aj Andrej Koščo zastavenú činnosť (podľa úradnej správy)

Zostava: Lindák - M. Dovec, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Karas, G. Keršák, Kováč, Krak - Vandrášik, Ruszó

doma Rudňany - napriek tlaku mužstvo neskórovalo ani raz

Zostava: Lindák - Karas, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak - Turcsányi, Ruszó, striedali Kováč, Vandrášik

Vonku Nálepkovo

Zostava: Lindák - G. Keršák, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, Krak, Kováč - Ruszó, Vandrášik, striedal Turcsányi

doma Smižany - o zápase rozhodol gól Vandrášika zblízka, potom sa hralo v strede poľa

Zostava: Lindák - Bober, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Kováč -   Vandrášik, Ruszó, striedal Š. Dovec

Jablonov vonku - súper bol lepší

Zostava: Lindák - Bober, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak -   Vandrášik, Ruszó, striedali M. Dovec, Turcsányi

Košická Nová Ves doma - hostia boli o triedu lepší

Zostava: Lindák - Bober, Gunár, J. Keršák, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Krak -   Turcsányi, Ruszó, striedali M. Dovec, Vandrášik

Helcmanovce vonku

Zostava: Plačko - Karas, Gunár, Cangár, Adam - Valentko, Bobrík, J. Keršák, Krak - G. Keršák, Ruszó, striedal Grančák

Harichovce doma - domáci boli jednoznačne lepší od hostí

Zostava: Plačko - Karas, Gunár, Cangár, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Grančák - Bober, Ruszó, striedal Vandrášik

Zostava v Prakovciach:  Plačko - Karas, Gunár, Cangár, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Grančák - Bober, Ruszó, striedali Vandrášik, Adam

Kráľovce vonku - hostia pricestovali v oslabenej zostave, domáci boli na jar posilnení

Zostava: Lindák - Karas, Cangár, Adam, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Grančák - Ruszó, Turcsányi, striedal Vandrášik

doma Vyšné Opátske - domáci mali prevahu, v závere zápasu inkasovali gól na 2:2

Zostava: Lindák - Karas, Gunár, Cangár, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Adam - Ruszó, Turcsányi, striedali Vandrášik, Grančák

Rudňany vonku -  súper bol jednoznačne lepší, hostia hrali 4 - 5 - 1

Zostava: Lindák - Karas, G. Keršák, Cangár, Hlaváč - Grančák, Bobrík, Adam, Kováč, Bober - Turcsányi, striedal Vandrášik

doma Nálepkovo - vyrovnanejší zápas, rozhodol dobrý výkon zálohy, druhý polčas domáci kontrolovali hru a útočili

Zostava: Plačko - Karas, Valentko, Cangár, Hlaváč - Grančák , Bobrík, G. Keršák, Adam - Ruszó, Turcsányi, striedali Vandrášik, Gunár

vonku Smižany - hostia nepodali dobrý výkon

Zostava: Lindák - M. Dovec, Gunár, Cangár, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Grančák - Ruszó, Turcsányi, striedali Kováč, Bober

doma Jablonov - domáci boli efektívni v koncovke, hostia nevyužili svoje šance

Zostava: Plačko - Karas, Gunár, Cangár, Hlaváč - Valentko, Bobrík, G. Keršák, Grančák - Ruszó, Vandrášik, striedali Kováč, Adam, Turcsányi

vonku Teplička - vyrovnaný zápas, hostia siahali po bode, avšak inkasovali gól z vymyslenej penalty

Zostava: Plačko - Karas, Adam, Cangár, Hlaváč - Valentko, G. Keršák, Grančák - Vandrášik, Ruszó, Turcsányi, striedali  Bobrík, Kováč